Captain Marvel má být další Game-Changer

Captain Marvel má být další Game-Changer

Filmy
2774 0
14. květen 2018, napsal Zechy

Před sebou máme nyní od Marvel Studios Ant-Man and The Wasp, a i když film to bude určitě skvělý, je před námi mnohem větší dílo – Captain Marvel. A stejně jako Infinity War, i tento kousek by měl změnit hru.

Captain Marvel má být další Game-Changer

Debut Brie Larson v roli Carol Denvers nám kromě comebacků některých postav (vítej zpátky u filmu Son of Coul!) přinese i objevování nových zákoutích marvelovského filmového universa. Jelikož se snímek zaměří na Kree-Skrullskou válku, představí nám i novou mimozemskou rasu.

Přečtěte si také: Captain Marvel produkce zahájena, nové detaily

To ovšem není to jediné, pro Marvel je to důležitý milník také v tom, že přinese první solo film, ve kterém bude hlavní postavou, superhrdinkou žena. Nejen, že novou laťku nastavil Inifnity War, posouvat všechny hranice by mělo pokračování za rok. Ale to zjevně nebudou jediné filmy, dalším tzv. game-changerem by se měla stát právě Captain Marvel, jak uvádí Screen Geek s odkazem na důvěryhodný zdroj.

“Thor: Ragnarok, Black Panther a Infinity War byly všechno odlišené a originální filmy, nic ale nebude tak jiné a odlišné jako Captain Marvel. Nadcházející film od Anny Bolden a Ryana Flecka změní marvelovský filmový universe a dá nám něco, co nikdo ještě neviděl – a něco, co žádný fanoušek neočekává.”

“Wonder Woman byl důležitý film pro ženy, ale Captain Marvel to vše změní. Kompletně to předefinuje superhrdinské filmy – Stejně, jako to Marvel udělal zpátky v roce 2008. Pokud jste si mysleli, že Infinity War mění hru, nejste připraveni na to, co příjde v Captain Marvel.”

Docela odvážná slova, která z velká části mohou být obyčejný hype. I přes to se ale zdá, že bychom naše očekávání pro Captain Marvel měli přece jen posunout. Ještě než Avengers 4 dokončí současnou éru Marvelu, snímek začne vyprávět naprosto novou.

A kromě toho, Skrullové, které následující solovka představí, by se údajně měli také objevit v Avengers 4.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!