Captain Marvel je pojata jako zcela nový origin story

Captain Marvel je pojata jako zcela nový origin story

Filmy
884 0
30. říjen 2018, napsal Zechy

Nejnovější filmový přírůstek v Marvelu se nám před měsícem představil ve svém prvním traileru. Společně s ním nám také dorazily první informace o filmu, které nám prozradili, že tentokrát už naskočíme do rozjetého vlaku…

Captain Marvel je pojata jako zcela nový origin story

Kevin Feige nedávno opět prolomil tvrdošíjné marvelovské mlčení, když se na světlo světa dostaly informace k traileru nových Avengers 4, či potvrzení, že aktuální stav Guardians of the Galaxy Vol. 3 je on hold, tedy pozastaveno. Při této příležitosti s Feigem během British Academy Britannia Awards nedávno udělal rozhovor i deník Variety.

Tentokrát nejvyššího z Marvel Studios zpovídali na téma Captain Marvel. Už téměř před půl rokem bylo zmíněno, že Captain Marvel by měla přinést něco nového, něco, co by opět mělo trochu pozměnit superhrdinský žánr. Entertainment Weekly nám k tomu před měsícem pověděl, že Captain Marvel vynechá tradiční šablonu prvních filmů – Nebudeme postupně objevovat její schopností, ale Carol představíme již v plné palbě.

To ovšem neznamená, že se z filmu o postavě Carol Denvers a jejich schopnostech nic nedozvíme. Jak prozradil Kevin Feige, jedná se stále o její origin story. Marvel na to jenom tentokrát půjde jinak.

“Snímek se odehrává v 90. letech, a i když se jedná o původní příběh této postavy, pojali jsme ho velmi odlišně. Už proto se nemůžeme dočkat, až se o naši vizi podělíme s diváky. Navíc Brie Larson předvádí skvělý herecký výkon, a Sam Jackson je úplně jiným Nickem Furym… Všichni z našeho týmu předvádí skvělou práci. Tento film bude velmi odlišný, a o to více vzrušující.”

Standardní filmová šablona superhrdinského původu nás zatím vždy seznámila s její ústřední postavou, uvedla do situace, a nakonec nám tvůrci předvedli, jak se ke své pravé „superhrdinské povaze“ tento nováček vlastně dostane. Bude tak určitě zajímavé sledovat, jaký druh vyprávění tedy Marvel Studios zvolilo. Dle prvního traileru bychom mohli usuzovat, že nám původ bude vyprávěn skrze flashback scény. Ostatně Carol sama hovoří o vzpomínkách na jistý život na Zemi, o kterých si není jistá, zda jim může věřit.

Nejnovější kosmická síla, která bude i významnou posilou v nadcházejícím týmovém armageddonu Avengers 4, se nám představí 8. března 2019.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!