Budoucnost Toma Hollanda v MCU

Budoucnost Toma Hollanda v MCU

Filmy
4 / 5 937 0
4. březen 2021, napsal slayer

Po dotočení třetího dílu Spider-Mana s podtitulem No Way Home končí herci Tomu Hollandovi kontrakt se studii Disney a Sony Pictures. Jak to vypadá s jeho budoucností v MCU?

Budoucnost Toma Hollanda v MCU

Tom Holland vstoupil do MCU v roce 2016 snímkem Captain America: Civil War, ve kterém se poprvé objevil jako slavný superhrdina Spider-Man. Jednalo se o povedený start a herec si tuto roli zopakoval ve dvou pokračováních Avengers a ve dvou sólových filmech, přičemž momentálně natáčí No Way Home, čímž se naplní jeho kontrakt.

Holland se nyní během propagace svého nového filmu Cherry, který 12. března dorazí na streamovací službu Apple TV+, nechal slyšet, že si po konci produkce dá pauzu, aby mohl cestovat. Být součástí komiksového světa pro něj prý byla nesmírná čest. Pokud bude o jeho účast v budoucích filmech MCU zájem, pak se s chutí rád vrátí. Pokud ne, tak je rád, že odejde jako šťastný člověk, který dostal možnost absolvovat tuto úžasnou cestu.

My ovšem věříme, že DisneySony Pictures budou mít zájem o prodloužení smlouvy. Z Hollanda se po roce 2016 stala celosvětová hvězda vyhledávaná mladým publikem a právě on byl také jedním z důležitých elementů pro obnovení spolupráce mezi oběma studii. Po premiéře druhého dílu s podtitulem Daleko od domova bylo totiž oznámeno, že se cesty Myšáka a Sony rozdělí, jelikož Disney údajně požadovalo 50% ze zisku dalšího filmu o „pavoučím muži“ za to, že z poloviny uhradí finance spojené s jeho přípravami. Tato aféra nakonec vyvrcholila domluvou, že Disney bude financovat 25% filmového rozpočtu třetího Spider-Mana výměnou za čtvrtinový podíl z celkových tržeb.

Jaký je váš názor? Vyhovuje vám Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man, nebo byste byli rádi za další přeobsazení?

Zdroj: Collider


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Captain America: Civil War

Autor článku

slayer
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO