Budoucí filmy Marvelu

Budoucí filmy Marvelu

Filmy
Budoucí filmy Marvelu

Třetí fáze filmového universa Marvelu se pomalu blíží ke svému konci a fanoušci horlivě přemýšlí, jakými dalšími směry se může vydat.

1995 0
16. prosinec 2017, napsal Zechy

Třetí fáze filmového universa Marvelu se pomalu blíží ke svému konci a fanoušci horlivě přemýšlí, jakými dalšími směry se může vydat. I když studio tento týden získalo Disneyho akvizicí Foxu zpět práva na X-Meny či Fantastickou čtyřku, i bez nich by jim tak snadno nápady nedošly.

Ještě před uzavřením obchodu, během rozhovoru pro Vanity Fair, CEO společnosti Disney Bob Iger prozradil, že Marvel Studios drží práva na 7 000 postav.

Iger dokonce naznačil, jakým směrem by se následující čtvrtá fáze měla vydat. Budoucí filmy by měly směřovat daleko za hranice New York City a měli bychom objevit jak nová místa, tak i různé časové linie.

“Hledáme nové světy, které jsou od těch současných, co jsme navštívili, rozdílné buď časově, nebo geograficky.”

Zatímco z těchto plánů dosud nebylo nic moc prozrazeno, máme tu filmy, které nás už teď vezmou na nová místa. Dobrým příkladem je nadcházející Black Panther, který nás zavede do bohaté a technologicky vyspělé Wakandy, či Captain Marvel, která nás vezme zpět do 90. let. V tomto směru jsou jedinečné i filmy Strážců Galaxie či Thor: Ragnarok.

I když by to mohlo znamenat, že v blízké budoucnosti nás žádný další Avengers film nemusí čekat, rozmanitost postav, míst a časových linií, které studio může využít, jsou důkazem toho, že superhrdinský žánr v podání Marvel Studios přinese ještě hodně překvapení.

Máte nějaké oblíbené oblasti Marvel universa, které byste ve filmech také rádi viděli?


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama