Bude Mila Kunis novou Invisible Woman?

Bude Mila Kunis novou Invisible Woman?

Filmy
Bude Mila Kunis novou Invisible Woman?

Je známo, že v současnosti probíhá obsazování titulárních hrdinů do Fantastické čtyřky.

428 0
27. únor 2023, napsal Johnny

Milu Kunis mohou diváci dobře znát například ze sitcomu Zlatá sedmdesátá, kde po boku Ashtona Kutchera ztvárnila Jackie Burkhart, nebo z animovaného seriálu Griffinovi jako hlas Meg Griffinové.

Nedávno byla tato dnes již devětatřicetiletá herečka spatřena na veřejnosti na schůzce s Mattem Shakmanem, který bude příští Fantastickou čtyřku pod hlavičkou MCU režírovat. Okamžitě se tak vyrojily spekulace o tom, zdali mělo setkání pracovní charakter.

Mnozí poukazují na to, že zřejmě nepůjde o náhodu, vzhledem ke skutečnosti, že k oznámení o castingu a zmíněné schůzce došlo v tom samém týdnu. Nejvíce se mluví o tom, že by se Kunis mohla stát příští Sue Storm alias Invisible Woman.

Taková hypotéza má navíc celkem logické základy. Dá se totiž předpokládat, že Invisible Woman bude z celého týmu obsazena jako první. Odůvodnit to lze tím, že Human Torch (Johnny Storm) by měl být své sestře alespoň trochu podobný a Mr. Fantastic (Reed Richards) s ní musí na place mít žádoucí chemii.

Mnoho fanoušků by ovšem stále nejraději v rolích Sue a Reeda vidělo Emily Blunt a Johna Krasinskiho. Toto přání se jim ostatně vloni při premiéře druhého Doctora Strange již částečně vyplnilo.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.



Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz