BRZRKR: Keanu Reeves vytvořil vlastní komiks

BRZRKR: Keanu Reeves vytvořil vlastní komiks

Komiksy
5 / 5 601 0
29. červenec 2020, napsal Daniel Sláma

Už jen samotný název BRZRKR upoutá pozornost. Jako kdyby nestačilo, že tvůrcem je herec Keanu Reeves, kterému se hlavní postava tohoto komiksu až nápadně moc podobá.

BRZRKR: Keanu Reeves vytvořil vlastní komiks

Keanu je známý a úspěšný herec, o tom žádná. Na svém kontě má řadu skvělých rolí. Známe ho převážne jako NeaMatrixu, Johna Constantinea v komiksovce Constantine a v dnešní době boduje jako John Wick. Zároveň svoji tvář propůjčil i jedné z postav v připravované hře Cyberpunk 2077.

Tomuto talentovanému a dechberoucímu muži to však nestačilo a rozhodl se tak napsat vlastní komiks, jehož hlavní hrdina Berzerker (bez samohlásek BRZRKR) vypadá přesně jako jeho autor.

O čem má příběh vlastně vůbec být? BRZRKR pojednává o 80 000 let starém polobožském válečníkovi. Díky své božské polovině má velké sklony ke konání násilí, kterého máme očekávat víc než dost. Příběh je zasazen do moderní doby, kdy je Berzerker ve službách americké vlády. Pro tu vykonává samozřejmě ty nejnebezpečnější mise výměnou za prozrazení jeho nesmrtelného původu.

Sám Keanu Reeves přiznal, že jeho cílem je dostat svůj komiks na stříbrné plátno. Samozřejmě by si chtěl zahrát i hlavní roli, nicméně to pro něj není tolik podstatné, jako dosažení zfilmované podoby svého příběhu.

První číslo z plánované dvanáctidílné série by mělo vyjít 7. října letošního roku. Na komiksu se kromě Reevese podíleli i další známí autoři, jako například scénárista Matt Kindt (Suicide Squad, Justice League of America) a ilustrátor Alessandro Vitti (Red Lanterns, Secret Warriors).

(Zdroje obrázků: usatoday.com, fandimefilmu.cz)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Daniel Sláma
Daniel Sláma
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO