Bratři Russoovi diskutují o natočení X-Menů

Bratři Russoovi diskutují o natočení X-Menů

Filmy
Bratři Russoovi diskutují o natočení X-Menů

Díky práci na Avengerech jsou považováni za jedny z nejlepších režisérů od Marvelu vůbec.

277 0
24. červenec 2022, napsal Johnny

V minulosti už se však Anthony i Joe Russo nechali slyšet, že k návratu do režisérských křesel pro Marvel by museli mít dobrý důvod. Dali jasně najevo, že by je lákalo natočit třeba Secret Wars, o čemž už jsme psali dříve.

V nedávném rozhovoru pro AP Entertainment pak byli bratři tázáni, zda by je nezajímal i projekt okolo X-Menů.

„Část mého cenného majetku tvoří sešit Incredible Hulk #181, tedy první výskyt Wolverina. Je to opravdu důležitá část mé komiksové sbírky. Wolverine je pro X-Meny tak podstatný, že samozřejmě, byla by pro mě zábava pracovat na projektu s ním a najít si novou cestu. Ale myslím si, že je to něco, co momentálně vedení Marvel Studios dalo stranou, aby mohlo světu představit některé nové postavy, a vrátit se k tomu, až přijde pravý čas.“

Momentálně není jasné, kdy X-Meny v MCU uvidíme, ačkoliv už jsme měli tu čest setkat se znovu po letech s Professorem X v podání Patricka Stewarta, který si roli zopakoval v rámci druhého Doctora Strange.

Wolverine každopádně nadále zůstává pravděpodobně nejoblíbenějším mutantem u fanoušků vůbec. Poslední zprávy nicméně naznačují, že postava už byla obsazena, přičemž v roli bychom podle všeho měli v budoucnu vidět Tarona Egertona.

Existuje samozřejmě mnoho způsobů, jak by se dali noví X-Meni pojmout. I přes Wolverinovu popularitu se totiž ozývají i takové hlasy, které volají po původní X-Menovské pětce, kam patřili pod vedením Professora X mladičký Cyclops, Angel, Iceman, Beast a Marvel Girl, později lépe známá jako Jean Grey alias Phoenix.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama