Bratři Russoovi by rádi natočili Wolverina

Bratři Russoovi by rádi natočili Wolverina

Filmy
319 0
12. únor 2021, napsal Nevka

Kromě Deadpoola se v současné době o filmech s X-Meny moc nemluví. Režiséři Winter Soldiera, Civil War a hlavně posledních dvou dílů Avengers se však nedávno nechali slyšet, že by se jednomu z nejslavnějším mutantů rádi podívali na zoubek.

Bratři Russoovi by rádi natočili Wolverina

Jak všichni víme, Foxové prodali svá práva Disney, a tak se v budoucnu můžeme dočkat X-Menů i v MCU. První náznaky odkupu společnosti se objevily již v seriálu WandaVision, ale kromě pokračování všemi milovaného Deadpoola zatím nikdo netuší, jak to bude s mutanty dál.

Jisté je však jedno. O hlavní tváře tohoto universa se zajímají jedni z nejlepších režisérů, které MCU dosavad mělo. Joe Russo se v jednom z minulých propagačních rozhovorů k filmu Cherry (kde si mimo jiné střihne hlavní roli Spidey a.k.a Tom Holland) rozpovídal o tom, jak by si představoval Wolverinův návrat.

„Wolverine byl vždy velice speciálním charakterem… Je to s ním trochu jako s Batmanem. Musíte si opravdu hodně dobře promyslet, jak s touto postavou správně naložit. Je třeba najít toho správného herce, který bude do role dokonale sedět, a také fanouškům poskytnout zcela nový způsob, jak na tento charakter pohlížet.“

Hugh Jackman se totiž fanouškům dostal až neuvěřitelně pod kůži. Mnozí ho staví na podobnou jako Downeyho Iron Mana nebo Evansova Kapitána Ameriku. A už kvůli ikonickému Jackmanovu ztvárnění je třeba přistupovat k nové verzi s maximální pokorou.

„Myslím, že momentálně je zdaleka nejlepší, pokud dopřejeme Loganovi trochu klidu. Ať si všichni pořádně užijí to, co tady v minulých letech bylo. Pak můžete předstoupit před čistý stůl a přinést něco nového. Ale velmi rád bych do toho v určitém okamžik praštil a Wolverina si vzal do parády.“

Je tedy otázkou, kdy přesně bychom se mohli Wolverina dočkat. Stejně tak není jisté, jestli by šlo o R-ko nebo o klasickou PG-13. I když v souvislosti s tím, že Deadpool krvavý bude, mohl by být i Wolverine. Jisté však je, že momentálně si dáme asi kratší pauzu, která nechá doznít slávu Jackmanovy doby, a pak se k Loganovi možná vrátíme.

Souhlasíte s tímto názorem? Nebo byste raději viděli Wolverina dříve, či rovnou vůbec? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích pod článkem nebo na Facebooku!

(Zdroje – geekositymag.com, rewind.sk, joBlo.com)


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.



Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nevka
Nevka
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO