Black Widow dostává nového scénáristu

Black Widow dostává nového scénáristu

Black Widow dostává nového scénáristu

16. únor 2019 Nevka Filmy 0 251

Jak už asi víte, překvapivě reálně se jeví sólovka Black Widow. Kromě původních informací, které mluví o tom, že se film bude odehrávat před prvními Avengers už známe jména, která dostala projekt na starosti. Na pozici scénáristy však dochází ke změně.

Black Widow dostává nového scénáristu

Původně na snímku pracovala Jac Schaeffer (Stopky Lásky a Vánoce s Olafem), která příběhu dodala dosavadní podobu. Nicméně Marvel si asi představuje něco trochu jiného, a tak nechá původní verzi přepracovat Nedem Bensonem.

Kuloáry se proslýchá, že Ned měl studio zaujmout svou „sérií“, která nese název Zmizení Eleanor Rigby (Ona, On a Oni). Vzhledem k tomu, že Benson nikdy jako scénárista na žádném jiném projektu nepracoval, můžeme tuto informaci považovat skoro za jistou.

Pokud se začínáte obávat, že příchod Nataši na plátna začínají provázet komplikace, zatím můžete hodit starosti za hlavu. V takto ranné fázi příprav je angažování více různých scénáristů skoro pravidlem. Marvel si tak spolu s Disneym bude moci vybrat zpracování, které bude nejvíce vyhovovat jejich požadavkům.

Jen čas ukáže, jestli se scénárističtí nováčci popasovali se svou úlohou zdárně a ke spokojenosti nás všech.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.