Black Panter: Darebák odhalen

Black Panter: Darebák odhalen

Filmy
336 0
11. červen 2021, napsal Nero

Pomalu ale jistě se produkce studia Marvel připravuje na natáčení filmu Black Panter: Wakanda Forever. Díky tomu začínají prosakovat informace o tomto projektu na světlo světa. Film má oznámenou premiéru na 8. července 2022.

Black Panter: Darebák odhalen

Marvel na nic nečeká a jede dál i bez svého hlavního představitele. Už v červenci by se měly rozběhnout další přípravné práce. Před časem produkce Black Panthera II vypsala konkurz na dvě „mayské postavy“ se jmény Zyanya a Cadmael. Pro obě postavy jsou vyžadováni herci či herečky s bojovými zkušenostmi. Avšak zdá se, že se jedná pouze o kódová jména, která skrývají pravá jména těchto postav. Zyanya má být ve skutečnosti Namora (sestřenice Namora Sub-marinera z komiksů, i když ne pokrevní, ale o tom až příště) a Cadmael zase skrývá atlantského bojovníka jménem Attuma, který se narodil atlantským barbarům, kteří byli vyhnáni z království Atlantidy. Druhý jmenovaný je přitom nepřítelem samotného Namora, kterého se snaží svrhnout z trůnu. Tyto dvě postavy mají historii s Namorem Sub-Marinerem velmi propojenou. Mohla by to být zajímavá zápletka. Nedivili bychom se, kdyby se Attuma skryl před Namorem Sub-Marinerem právě ve Wakandě.

To nahrává dřívější spekulaci, že hvězda seriálu Narcos: Mexico, Tenoch Huerta, by mohl ztvárnit jednu z těchto postav. Jeho obsazení ve filmu je již nějakou dobu známé, dosud jsme však netušili, do jaké role. Teď víme, že si nejspíše zahraje Namora Sub-marinera, vládce Atlantidy, který je nově v komiksech jedním z hlavních nepřátel Wakandy, byť je toto nepřátelství celkem čerstvé.

A kdo je vlastně Namor Sub-mariner? Je to mutantní potomek atlantské princezny a námořníka z pevniny. Není ani hrdinou ani padouchem, ale spíš antihrdina, pokud bychom jej museli přesněji definovat. Dokonce je prvním antihrdinou v komiksech. Jde mu především o blaho jeho království a jeho samotného. V komiksech Namor Sub-Mariner napadne Wakandu, která tou dobou ukrývá mutanty a povraždí přitom spoustu jejich obyvatel. Uvidíme, jakou příběhovou linku postaví Ryan Coogler, který natočil divácky velmi úspěšný první díl. Co říkáte na tuto novinku? Těšíte se na Namora Sub-Marinera? Komu budete fandit – nově představeným Atlanťanům, nebo navrátivším Wakanďanům?

Zdroj včetně obrázků: Thedirect.com, theilluminerdi.com


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Autor článku

Nero
Redaktor

Kde nás najdeš


PILSCO