Batman přichází s unikátní kolekcí

Batman přichází s unikátní kolekcí

Seriály
Batman přichází s unikátní kolekcí

Pokud zrovna nemáte co číst a dosud jste neměli tu čest narazit na sérii Legenda o Batmanovi, přinášíme vám nyní výtečný tip na tuto sbírku zásadních komiksů o „Netopýřím muži“, kterou vydává společnost De Agostini.

548 0
10. prosinec 2021, napsal Johnny

Ačkoliv se nacházíte na stránkách zaměřených zejména na Marvel, neplatí zde pravidlo jako například ve fotbale, že Sparta nemůže vystát Slavii. Naopak konkurenční vydavatelství DC Comics a jeho komiksy vnímáme velmi pozitivně a jako správní komiksoví fandové si samozřejmě udržujeme přehled i v těchto vodách.

Na Facebooku můžete dokonce navštívit a dát To se mi líbí naší stránce Svět DC. Navíc, což je podstatná zpráva, plánujeme od příštího roku k této stránce zprovoznit i web. Tento článek se tak dá pokládat za jednu z prvních vlaštovek tohoto pole působnosti.

Nejdůležitější Batmanovy příběhy

Legenda o Batmanovi je kolekce Batmanových komiksů od DC Comics, které jsou vydávány každých 14 dní ve spolupráci se společností De Agostini. Jako čtenáři máte jedinečnou možnost ponořit se do Batmanova životního příběhu takřka od začátku až do konce. Z plánovaného celkového rozsahu sbírky, jenž má čítat 80 čísel, jich dosud (k 10. 12. 2021) vyšlo 8.

Většina dějových linek je odvyprávěna v rámci jedné knihy, v několika případech se nicméně tyto linou i několika svazky. Nové vydání získáte vždy v pevné vazbě, a to včetně úvodu, který celý příběh elegantně zasazuje do kontextu.

Obsahově jde o moderní verze příběhů, které v mnoha případech posloužily například jako předloha filmových zpracování. Zachyceny jsou zde veškeré stěžejní události související se životem Batmana, od smrti jeho rodičů přes přerod v hrdinu až po zrození Jokera či Robinovu smrt.

Nepřijdete tak o tajemství Batmanova původu ani o legendární a ikonické souboje s těmi nejvěhlasnějšími padouchy a Batmanovými ikonickými nepřáteli. Děj je postavený nejen na šťastných zvratech, ale také osudových tragédiích, které jsou s touto postavou nerozlučně spjaty.

Jedná se také o díla těch nejlepších komiksových autorů. K výtvarníkům jmenovitě patří Andy Kubert, Tim Sale, Neal Adams a Greg Capullo, ke spisovatelům pak Frank Miller, Jeph Loeb a Scott Snyder.

alt

Objednávky

Při objednání zaplatíte za Číslo 1 49 Kč, za Číslo 2 149 Kč a za Číslo 3 a další 259 Kč – namísto 299 Kč při pultovém prodeji. Celkově tak ušetříte nemalé peníze. Kromě standardní objednávky potom můžete využít i prémiovou, v jejímž rámci získáte 4 velkoformátové knihy Bruce Wayne: Vrah? a Bruce Wayne: Uprchlík. V tomto případě je cena 40 Kč za každé vydání, přičemž platit začnete až od čísla 3. Prémiovou nabídku je však možné objednat pouze do čísla 10.

Kromě výhodnější ceny se mohou objednavatelé těšit i na několik dárků, například na plechový hrnek s 5. zásilkou, plechovou obálku s 10. zásilkou nebo na zarážky na knihy s motivem Batmanova loga, jež získáte s 15. zásilkou.

Při platbě kartou navíc získáte i speciální dárek, kterým je kniha obálek, tedy kniha obsahující stovku klasických obálek sešitů o Batmanovi, které vycházely mezi lety 1939 a 2017. Tento dárek vám pak bude doručen společně se 13. zásilkou.

Mezi další výhody pro objednavatele, kromě levnější ceny, dárků a přístupu k prémiové objednávce patří pochopitelně i zaručení toho, že nepropásnete žádné číslo – zásilky budou chodit přímo k vám domů. Poštovné a balné je zcela zdarma. Objednávku navíc můžete kdykoli zrušit.

Platí, že termín doručení první zásilky je 30 dnů, přičemž první zásilky mohou obsahovat 1 nebo 2 čísla. Další pravidelné zásilky již obsahují 3 čísla.

Objednejte si kolekci v předprodeji na stránce – ZDE – pomocí vašeho osobního kódu – BATMANPRO – a získejte dárky navíc!

alt

Zatím vyšlo (k 10. 12. 2021)

• Kniha: Rok nula 1

• Kniha: Rok nula 2

• Kniha: Zrozen k zabíjení

• Kniha: Tváře smrti

• Kniha: SOVÍ TRIBUNÁL

• Kniha: SOVÍ MĚSTO

• Kniha: BATMAN ZNOVUZROZENÝ

• Kniha: PŘÍPAD DAWN GOLDENOVÉ


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama
ComicShop.cz