Avengers trailer: Součástí cesty je i konec

Avengers trailer: Součástí cesty je i konec

Filmy
3383 0
7. prosinec 2018, napsal Zechy

Okamžik, na který všichni čekali jak na smilování, konečně dorazil! Po dlouhých čekáních a spekulacích dorazil trailer na další díl Avengers, který zároveň prozrazuje i jeho název.

Avengers trailer: Součástí cesty je i konec

Myslím si, že není třeba zdržovat se zbytečnými řečmi… Pokud jste ještě trailer neviděli na naší stránce, můžete se podívat zde!

Z Tonyho po Thanosově lusknutí, který je ve filmovém universu oficiálně referován jako Decimation, máme osamělého trosečníka na cestě domů. Dokonce se zdá, že Russoovi parafrázují Trosečníka s Tomem Hanksem – je tady i jeden „Wilson“. O dost líp na tom samozřejmě nejsou ani ostatní Avengers… Zatím co Thanos s klidem využil své staré brnění jako strašáka na své farmě (kde evidentně plánuje poklidný důchod), členové rozprášeného týmu aktuálně vypočítávají všechny ztráty… Jen z hrůzou zjišťují, jak ultimátní byl Thanosův úspěch: Opravdu zmizelo 50% veškeré populace.

“Ztratili jsme všechny z nás… Ztratili jsme přátele… Rodinu… Ztratili jsme kus sebe.”

Decimation s sebou přináší jak návraty ke starým kořenům, díky kterému můžeme vidět Kapitána, který se vrátil ke svému původnímu vzhledu, a zjevně i očistil uniformu, tak i trochu předpokládané novinky… Hawkeye je zpět! Pardon… Ronin! Cestu z Quantum Realm si samozřejmě našel i Ant-Man, který byl do té doby taktéž považován za oběť Thanosova lusknutí.

A název? Nakonec jediná a pravá možnost byla ta, kterou omylem v červnu vypustil do světa kameraman Trent Opaloch. Žádný Annihilation, Fallen Heroes, … Avengers: Endgame!

Na Avengers: Endgame se můžeme těšit již v dubnu 2019.


Nábor do redakce

Mám zájem!Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.


Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.


Nábor do redakce

Mám zájem!