Avengers: The Kang Dynasty napíše scénárista Ricka a Mortyho

Avengers: The Kang Dynasty napíše scénárista Ricka a Mortyho

Filmy
Avengers: The Kang Dynasty napíše scénárista Ricka a Mortyho

Přestože jsou další Avengers daleko (obou se dočkáme až v roce 2025), jisté práce už na snímcích započaly. Tedy alespoň na tom prvním, který do kin přijde o několik měsíců dříve.

207 0
24. září 2022, napsal KureciStehnoCZ

Jméno režiséra už známe. Snímek natočí režisér loňského filmu Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Destin Daniel Cretton. Nyní se díky serveru Deadline objevila zpráva, kdo napíše scénář k filmu. Jeff Loveness je znám díky své práci na seriálu Rick and Morty a zdaleka není první, koho Marvel Studios vylovil z řad scénáristů tohoto oblíbeného seriálu. Jeff se tak staví vedle Michaela Waldrona (Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství) a Jessicy Gao (She-Hulk), kteří také pracovali na zmíněném animovaném televizním seriálu jako scénáristé.

Jeff je vhodná volba už jen proto, že s postavou Kanga pracoval již v připravovaném třetím pokračování Ant-Mana s podtitulem Quantumania. Ano, správně – Jeff Loveness napsal scénář k tomuto chystanému snímku a Marvel Studios je očividně spokojeno s jeho prací. Dává mu proto na starost i scénář pro Avengers: The Kang Dynasty.

Jste spokojeni s výběrem scénáristy, potažmo režiséra? Podělte se s námi o své dojmy v komentářích.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama