Avengers 4 přibírají do svých řad Katherine Langford

Avengers 4 přibírají do svých řad Katherine Langford

Avengers 4 přibírají do svých řad Katherine Langford

27. říjen 2018 Nevka Filmy 0 1091

Po prohlášení Kevina Feigeho, že trailer na nové Avengers můžeme čekat ještě tento rok přichází server The Wrap s další zajímavou informací. Podle něj se ve snímku ukáže vycházející herecká „hvězdička“ Katherine Langford („13 Reasons Why“ a „Já, Simon“).

Avengers 4 přibírají do svých řad Katherine Langford

Zdroj, který se podílí na přípravě projektu prozradil, že Katherine už má všechny své scény natočené. Vzhledem k tomu, že se vše událo relativně bez povšimnutí se dá předpokládat, že herečka se na plátně spíše jenom „mihne“. I tak ale může mít roli, která výrazně zasáhne do budoucnosti MCU. Je totiž již skoro zažitým standardem, že Marvel ve svých filmech sází na zkušené herce, nebo na zajímavé objevy současné doby.

Pokud bychom se na závěr měli pustit do nějakých spekulací o konkrétní roli, můžeme hned vyvrátit jednu (s největší pravděpodobností chybnou) spekulaci fanoušků.

Tou nejfrekventovanější domněnkou je předpoklad, že si Katherine zahraje starší dceru Scotta Langa (Ant-Mana). Díky dřívějším a potvrzeným informacím totiž můžeme říct, že tuto postavu nově ztvární Emma Fuhrmann. Je sice možné, že by existovala ještě její třetí verze, ale řekněme, že to už by v tom byl trochu zmatek.

I když je ve hře třeba Clintova dcera, která bude příští rok zhruba o 8 let starší než v Age of Ultron (3 roky k Infinity War a údajný posun 5 let kupředu v událostech universa), u ní se všeobecně počítá s rozpadem v prach. Hawkeye totiž musí mít nějaký hnací motor, který ho donutí stát se Roninem. A „smrt“ rodiny by na to byla přímo ideální.

Ono to napojení na Bartona nebude nakonec ani úplně k zahození. Nejreálněji se totiž jeví možnost, že si Katherine zahraje postavu Kate Bishop, která se v komiksech objevuje jako třetí alternace Hawkeye. Tahle možnost by kromě vizuální podobnosti seděla i do vnitřní politiky Marvelu/Disney, kde se mluví o větším prostoru pro ženské hrdinky. A pokud by Clint opravdu na konci této etapy zemřel, cesta by byla pro Kate otevřena…

Souhlasíte, nebo máte nějaký jiný konkrétní tip? Jestli ano, můžete se o něj s námi podělit v komentářích.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.