Autor Iron Mana očekává Tonyho smrt v Avengers 4

Autor Iron Mana očekává Tonyho smrt v Avengers 4

Autor Iron Mana očekává Tonyho smrt v Avengers 4

9. červenec 2018 Zechy Filmy 0 3467

Dobrodružství obrněného Avengera započalo v MCU před deseti lety. Filmové univerzum ovšem letos nastartovalo bod zlomu, který za rok dokončí Avengers 4, a který by mohl znamenat i konec oblíbených postav.

Bob Leyton je autor, který se na komiksovém Iron Manovi podílí už jednu celou dekádu, za tu dobu postavu předělal a přinesl nám slavné příběhy, jako například Iron Man #128 – Demon in a bottle. Svůj podíl měl také na filmovém Justinu Hammerovi či Jamesi Rhodesovi, aka War Machine. A zfilmování Tonyho Starka, které je inspirované právě prací Boba Leytona, nám z klasického komiksové postavy udělalo Áčkovou hvězdu, a vlastně i hlavní postavu MCU.

Ve filmovém zpracování do této role výborně zapadl Robert Downey Jr., a i když zatím údajně o svém konci v roli neuvažuje, dle Leytona už má přece jenom na čase.

“Jenom spekuluji, ale myslím si, že Downey je hotovej. Stejnou roli hraje už deset let, a myslím, jak už to bývá s jinými herci, že je čas jít dál.”

Bylo by tak vhodné, aby Avengers 4 ukončili postavu Tony Stark definitivně?

“Je to jeden ze způsobů, i když jen hádám. Ale vím tohle – nechtěl bych v roli nikoho jiného. Kdo by se odvážil překonat Downeyho? Ale pokud se Tony nevrátí, můžou do zbroje kdykoli dát někoho jiného a odstartovat zcela novou generaci Iron Mana.”

Že by slavného miliardáře a playboye mohla potkat v následujícím snímku zkáza, je přece jen scénář, se kterým začínají operovat i sami fanoušci. Po deseti letech má Marvel přece jen na čase prozkoumat i jiné horizonty svého komiksového univerza.

Pokud by ale dobrodružství obrněného Avengera mělo v budoucnu jakkoli pokračovat, možná se přece jen jednou budeme muset smířit s recastem role Tonyho Starka či zahájením nové generace tohoto hrdiny.

Ohodnoť článek

Pro ohodnocení článku se, prosím, přihlaš zde.

Průměrné hodnocení 0 / 5

Komentáře

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaš nebo zaregistruj.

Zatím nebyl napsán žádný komentář.