Alternativní linky pro 2. sérii What If

Alternativní linky pro 2. sérii What If

Filmy
Alternativní linky pro 2. sérii What If

Delší dobu se očekávalo, že 2. řada seriálu Co kdyby…? dorazí letos na podzim na Disney+. Nemilé překvapení na Comic-Conu ovšem přineslo oznámení, že se seriál dočká uvedení až začátkem roku 2023.

237 0
30. červenec 2022, napsal filmfanouch

Menší záplata dorazila alespoň v potvrzení toho, že se seriál dočká minimálně i 3. série. Tvůrci také naznačili, co vše nás v následující sérii Co kdyby…? čeká. A mělo by jít o skutečně zajímavé věci.

Celá 2. série odstartuje epizodou What If… Captain Carter Fought The HYDRA Stomper?, jež dle samotného názvu naváže na potitulkovou scénu 9. epizody 1. série, a dojde tak na setkání Captain Carter se Stevem Rogersem v brnění HYDRY Stompera, které nejspíš nedopadne ideálně, protože by, jak název napovídá, mělo dojít k souboji. Kromě Peggy Carter, Stevea Rogerse a Black Widow by měla dorazit i Wanda Maximoff/Scarlet Witch, přičemž by postavu měla namluvit Elizabeth Olsen, která již postavu ztvárňuje v hrané podobě. Detailnější popis jednotlivých epizod poté neexistuje, existují ovšem náznaky. alt Jedna epizoda by se konkrétně měla zaměřit na Helu, bohyni smrti, sestru Thora a dceru Odina. Právě Odin by se měl poté v jedné z epizod utkat s Xu Wenwuem ze Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, přičemž by neměl chybět ani právě jeho syn Shang-Chi. Dojde na cestu Tonyho Starka na planetu Saakaar a setkání s Valkýrou a Gamorou (tato epizoda měla původně vyjít již v rámci 1. série) a dojde i na zpracování eventu 1602, který pojednává o alternativní realitě, kde hrdinové ze světa Marvelu žijí v Alžbětinské éře. V jedné epizodě by se pak měla objevit postava Meliny Vostokoff ze sólovky Black Widow, přičemž se již dříve říkalo, že by měla 2. série Co kdyby…? prozkoumat alternativní události sólového dobrodružství Natashy Romanoff. Chybět by neměl ani mladší Peter Parker, avšak není jisté s jakou dějovou linkou se pro mladého Petera počítá. alt Mělo by dojít i na návrat Thanose, Ega a Yondua. Je ovšem pravděpodobné, že si ještě spousty překvapení nechávají tvůrci pro samotný seriál. Už jenom z pár původních náznaků ovšem 2. série působí dostatečně zajímavě, stačí jen doufat, že dokáže dostát svých ambic.....


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama