Adam Driver kandidátem na Reeda Richardse

Adam Driver kandidátem na Reeda Richardse

Herci
Adam Driver kandidátem na Reeda Richardse

Doposud se Adam Driver proslavil především díky role Kylo Rena.

164 0
14. leden 2023, napsal Johnny

Přestože sequelová trilogie Star Wars je valnou částí veřejnosti považována za ostudnou produkci znehodnocující Lucasovo dědictví, přinesla zároveň spoustě tváří slávu. Adam Driver bezpochyby patří mezi ty nejvýraznější.

Podle zpráv pocházejících ze serveru The Direct pak v současnosti v Marvel Studios zvažují Drivera pro ztvárnění Reeda Richardse. Mr. Fantastic, jak zní jeho superhrdinské jméno, je vůdcem Fantastické čtyřky a v MCU jsme již mohli vidět jeho alternativní verzi v podání Johna Krasinskiho.

Všichni však víme, jak neslavně tato postava ve dvojce Doctora Strange skončila. Samotný Krasinski kromě toho možnost návratu zamítl s tím, že o žádném další angažmá u Marvelu s nikým dosud nehovořil.

Delší dobu se ovšem mluvilo o tom, že jakmile ansámbl MCU rozšíří kompletní sestava Fantastické čtyřky, můžeme se těšit na zcela čerstvý výběr herců. S tímto superhrdinským týmem byl přitom Driver spojován už vloni v říjnu, kdy se měl se zástupci Marvel Studios setkat a diskutovat o neznámé roli.

V této souvislosti bylo nejčastěji skloňováno jméno Doctor Doom, jenž patří mezi nejikoničtější padouchy Marvelu. Po vzoru Kylo Rena by navíc Driver mohl (nebo spíše časem musel) nosit masku, na kterou si už jako záporák dozajista stačil navyknout.

Postava Reeda Richardse je každopádně svou komiksovou historickou úlohou natolik významná, že ji nejspíše nelze jen přiklepnout prvnímu zájemci. Dalším ze žhavých kandidátů je například Penn Badgley. K celé situaci se navíc zatím nevyjádřil ten nejpodstatnější subjekt, totiž Marvel Studios.

Podle aktuálních informací se na premiéru nové Fantastické čtyřky můžeme těšit 14. února 2025.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama