2. série What If…? má představit alternativní verzi finále Avengers: Endgame

2. série What If…? má představit alternativní verzi finále Avengers: Endgame

Komiksy
2. série What If…? má představit alternativní verzi finále Avengers: Endgame

Seriál What If…?, jenž nám byl představen ve druhé polovině roku 2021, se zaměřuje na vykreslování alternativních verzí známých příběhů z Marvel Cinematic Universe.

574 0
3. leden 2022, napsal filmfanouch

První série nám tak v průběhu mimo jiné představila příběhy o tom, co by se stalo, kdyby se místo Stevea Rogerse stala supervojákem Peggy Carter, kdyby se T´Challa stal Star-Lordem namísto Petra Quilla či kdyby Erik Killmonger zachránil Tonyho Starka.

Seriál zaznamenal solidní úspěch a už nyní se chystá druhá řada. Už delší dobu víme, že jeden z příběhů, který tato série představí, bude vyprávění o Tonym Starkovi, který ztroskotá na planetě Sakaar a seznámí se s Gamorou. Tento příběh měl být totiž původně součástí předchozí série, realizace se ovšem nakonec nestihla uskutečnit. Potitulková scéna první řady též naznačila, že ani Captain Carter jsme neviděli naposledy. A nyní možná víme, o čem přesně bude v nadcházející sérii pojednávat devátá epizoda.

Ta by totiž měla údajně vyobrazit alternativní verzi finále Avengers: Endgame. Ebony Maw by se měl dozvědět o existenci jedné z více než 14 milionů variant, kdy se Avengers podaří porazit Thanose. Šílený Titán by se pak po získání této informace rozhodl zabránit své případné porážce prostřednictvím cestování v čase. Vše by ovšem nakonec vedlo k tomu, že bude Thanos předveden před tribunál vesmírných entit, které budou mít na Thanose takový vztek, že budou rovnou požadovat jeho vymazání ze všech realit.

Konkrétně by jeho vymazání měl vyžadovat The Living Tribunal, strážce multivesmíru a nejvyšší soudce se třemi obličeji. Do všeho by se měl ovšem zamotat také Watcher Uatu, který by naopak chtěl tuto verzi Thanose angažovat mezi členy Guardians of the Multiverse. A nakonec by měl s rozsudkem přijít nejvyšší bůh marvelovského vesmíru, tedy One-Above-All. Ten by měl jinak v seriálu vzhledem připomínat Stana Leeho, autora mnoha komiksových postav, který se před svou smrtí stihl ve všech filmech ze světa Marvel Cinematic Universe (od prvního Iron Mana po Avengers: Endgame) vždy objevit v malé cameo roli.

Prozatím není jasné, kdy by mělo toto pokračování What If…? dorazit, dříve se ovšem spekulovalo, že by měl seriál pokračovat každým rokem. V úvahu tak připadá varianta, že seriál se vrátí opět v létě.


Ohodnoť článek

Pro ohodnocení toho článku se musíš přihlásit.Komentáře

Pro psaní komentářů musíš být přihlášený.

Reklama