Svět Marvel https://svetmarvel.cz Novinky ze Světa Marvel. Mon, 03 Oct 2022 13:45:00 +0200 Svět Marvel https://svetmarvel.cz/img/marvel_256.png https://svetmarvel.cz Novinka - Loki: Co víme o druhé sérii https://svetmarvel.cz/news/read/loki-co-vime-o-druhe-serii D23 Expo začátkem září odhalilo (mimo jiné) další informace o druhé sérii Lokiho. Na internet pak uniklo video s natočeným trailerem. Excelsior Seriály Mon, 03 Oct 2022 13:45:00 +0200 Novinka - Marvel VS DC. Kdo by vyhrál v tomto souboji dvou gigantů? https://svetmarvel.cz/news/read/marvel-vs-dc-kdo-by-vyhral-v-tomto-souboji-dvou-gigantu Každý z nás si někdy položil otázku: Je lepší Marvel, nebo DC? Pojďme si společně připomenout jeden z největších crossoverů komiksové historie a nalézt na tuto otázku odpověď. Homer91 Komiksy Sun, 02 Oct 2022 11:11:00 +0200 Novinka - Harrison Ford možná míří do MCU https://svetmarvel.cz/news/read/harrison-ford-mozna-miri-do-mcu Harrison Ford se možná stane součástí Marvel Cinematic Universe. V jaké roli? filmfanouch Filmy Sat, 01 Oct 2022 11:11:00 +0200 Novinka - Armor Wars nakonec nebudou minisérií https://svetmarvel.cz/news/read/armor-wars-nakonec-nebudou-miniserii Minisérie Armor Wars se měla začít natáčet příští rok. Došlo ovšem k zásadní změně. filmfanouch Filmy Fri, 30 Sep 2022 13:06:00 +0200 Novinka - Namor v MCU oficiálně mutantem https://svetmarvel.cz/news/read/namor-v-mcu-oficialne-mutantem Tenoch Huerta, hvězda druhého pokračování Black Panthera, potvrdil, že Namor bude v MCU mutantem – avšak oproti svému komiksovému protějšku nebude vládnout Atlantidě. ajushh Postava Thu, 29 Sep 2022 19:49:00 +0200 Novinka - Deadpool 3 i s Wolverinem Hugha Jackmana https://svetmarvel.cz/news/read/deadpool-3-i-s-wolverinem Ryan Reynolds se omluvil za absenci na D23 Expo, ale přišel se dvěma zásadními informacemi k Deadpoolovi 3. filmfanouch Filmy Wed, 28 Sep 2022 01:33:00 +0200 Novinka - Keke Palmer je otevřená roli Rogue https://svetmarvel.cz/news/read/keke-palmer-je-otevrena-roli-rogue Sociálními sítěmi v posledních dnech proletěla diskuze o tom, kdo by si měl v MCU zahrát jednoho konkrétního mutanta (respektive mutantku). Johnny Postava Tue, 27 Sep 2022 17:45:00 +0200 Novinka - LEGO odhalilo jednu ze zápletek Black Panthera 2 https://svetmarvel.cz/news/read/lego-odhalilo-jednu-ze-zapletek-black-panthera-2 Známá značka stavebnic není ve spoilerování MCU žádným nováčkem. Tentokrát LEGO možná odtajnilo identitu nového Black Panthera v jeho filmovém pokračování. ajushh Filmy Mon, 26 Sep 2022 18:14:00 +0200 Novinka - Chris Evans má podmínku ohledně návratu jako Captain America https://svetmarvel.cz/news/read/chris-evans-ma-podminku-ohledne-navratu-jako-captain-america Donedávna patřil mezi neodmyslitelné pilíře MCU. Johnny Herci Sun, 25 Sep 2022 19:45:00 +0200 Novinka - Avengers: The Kang Dynasty napíše scénárista Ricka a Mortyho https://svetmarvel.cz/news/read/avengers-the-kang-dynasty-napise-scenarista-ricka-a-mortyho Přestože jsou další Avengers daleko (obou se dočkáme až v roce 2025), jisté práce už na snímcích započaly. Tedy alespoň na tom prvním, který do kin přijde o několik měsíců dříve. Svět Marvel Filmy Sat, 24 Sep 2022 16:39:00 +0200