Svět Marvel https://svetmarvel.cz Novinky ze Světa Marvel. Sat, 14 May 2022 17:00:00 +0200 Svět Marvel https://svetmarvel.cz/img/marvel_256.png https://svetmarvel.cz Novinka - Co je Jake Lockley zač https://svetmarvel.cz/news/read/co-je-jake-lockley-zac Pokud jste už dokoukali Moon Knighta a současně nejste příliš obeznámeni s komiksovou předlohou, dost možná jste si položili otázku, jak to tedy vlastně se všemi těmi osobnostmi tohoto antihrdiny je. Johnny Seriály Sat, 14 May 2022 17:00:00 +0200 Novinka - Jaké jsou úrovně mutantů – přehledně https://svetmarvel.cz/news/read/jake-jsou-urovne-mutantu-prehledne Čas od času se lze setkat s různými zdroji, které rozdílným způsobem nahlíží na problematiku „klasifikace“ mutantů v rámci Marvelu. Pojďme si na to posvítit. Johnny Komiksy Fri, 13 May 2022 10:15:00 +0200 Recenze - Moon Knight - Svěžest, nebo stereotyp? https://svetmarvel.cz/review/read/moon-knight-svezest-nebo-stereotyp Příchod Moon Knighta do MCU byl spojen s velkým očekáváním, jakým způsobem bude tato postava adaptována. Přiznejme si totiž na rovinu, že nejde o typického zachránce zatoulaných koťátek, jenž večery tráví pletením ponožek… Johnny Recenze - Filmy Thu, 12 May 2022 15:15:00 +0200 Novinka - Vrátí se Josh Brolin do role Thanose? https://svetmarvel.cz/news/read/vrati-se-josh-brolin-do-role-thanose Populární herec prozradil, jak je to s budoucností šíleného titána. IvanaT Filmy Wed, 11 May 2022 16:52:00 +0200 Novinka - James Gunn brání Chrise Pratta před výzvami k přeobsazení Star-Lorda https://svetmarvel.cz/news/read/james-gunn-brani-chrise-pratta-pred-vyzvami-k-preobsazeni-star-lorda Nespokojenost fanoušků souvisí s hercovou účastí v evangelické křesťanské církvi, která byla v roce 2019 obviněna hercem Elliotem Pagem z toho, že je „antigay“. Svět Marvel Filmy Mon, 09 May 2022 21:05:00 +0200 Recenze - Doctor Strange 2: Mnohovesmír je opravdu šílený https://svetmarvel.cz/review/read/doctor-strange-2-mnohovesmir-je-opravdu-sileny Dlouho očekávané pokračování Doctora Strange je plné fanservisu a zvratů Bez spoilerů Excelsior Recenze - Filmy Sun, 08 May 2022 18:00:00 +0200 Novinka - Nejlepší komiksy k přečtení před dvojkou Doctora Strange https://svetmarvel.cz/news/read/nejlepsi-komiksy-k-precteni-pred-dvojkou-doctora-strange Mnohovesmír šílenství (Multiverse of Madness) nám již pomalu klepe na dveře a první nedočkavci si začínají při odpočítávání posledních desítek hodin rvát vlasy. Máme pro vás záchranu. Johnny Komiksy Wed, 04 May 2022 11:15:00 +0200 Novinka - Finn Jones pro SvětMarvel: Jsem připravený pokračovat v příběhu Dannyho Randa https://svetmarvel.cz/news/read/finn-jones-pro-svetmarvel-jsem-pripraveny-pokracovat-v-pribehu-dannyho-randa Finn Jones, pro marvelovské fanoušky známý zejména jako Iron Fist (Danny Rand), navštívil letošní dubnový Comic-Con v Praze. ajushh Filmy Tue, 03 May 2022 10:00:00 +0200 Novinka - Reportáž: Čím zaujal Comic-Con Prague 2022? https://svetmarvel.cz/news/read/reportaz-cim-zaujal-comic-con-prague-2022 Do O2 Universa se vrátil svátek popkultury – Comic-Con Prague s pořadovým číslem 3. Kdo miluje filmy, seriály, knihy, komiksy a mangu, deskové hry, gaming, sběratelství či cosplay, musel si zde připadat jako v ráji. Jak vypadal tuzemský con okem geeka? Tony Trojan Ostatní Mon, 02 May 2022 19:30:00 +0200 Novinka - Nečekané změny ve dvojce Doctora Strange https://svetmarvel.cz/news/read/necekane-zmeny-ve-dvojce-doctora-strange Herec Bruce Campbell se rozhovořil o změnách na poslední chvíli, které zasáhly do mnohovesmíru šílenství. IvanaT Filmy Fri, 29 Apr 2022 10:15:00 +0200