🎞️ Far From Home trailer

Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 15. 01. 2019 17:49, upraveno 15. 01. 2019 18:00

Tak Spider-Man se konečně k nám přihoupal v traileru… Dokonce až do Evropy!

Jaký z něj máte dojem? 😃 Já se asi názoru zdržím, protože jsem až moc nenáročný fanda občas… Rozhodně jsem na film zvědav!

Ale pobavil rozhovor mezi Happym a Aunt (To-)May, měl jsem stejný dotaz jako Peter. 😂

A trailer má i svou odlišnou mezinárodní verzi:

Tak Spider-Man se konečně k nám přihoupal v traileru... Dokonce až do Evropy! Jaký z něj máte dojem? 😃 Já se asi názoru zdržím, protože jsem až moc nenáročný fanda občas... Rozhodně jsem na film zvědav! Ale pobavil rozhovor mezi Happym a //Aunt (To-)May//, měl jsem stejný dotaz jako Peter. 😂 A trailer má i svou odlišnou mezinárodní verzi:
Lucie
Uživatel

5 příspěvků

Napsáno 15. 01. 2019 19:23

No jako upřímně? Určitě to bude lepší než Homecoming! Těším se :-) Ale jako čekala bych, že to bude časově po Endgame, ale asi to tak nevypadá.. A ty padouchové taky vypadají zajímavě. Hlavně Mysterio vypadá luxusně, na toho se těším nejvíc :-)

No jako upřímně? Určitě to bude lepší než Homecoming! Těším se :-) Ale jako čekala bych, že to bude časově po Endgame, ale asi to tak nevypadá.. A ty padouchové taky vypadají zajímavě. Hlavně Mysterio vypadá luxusně, na toho se těším nejvíc :-)
Martin Krátký
Uživatel

1 příspěvek

Napsáno 17. 01. 2019 13:35, upraveno 17. 01. 2019 13:40

G.

G.

Zapoj se do konverzace

Pro příspívání do fóra se, prosím, přihlaš.