Nefunkční stránka na FB

Zpět na O Svět Marvel
Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 13. 02. 2019 10:13, upraveno 13. 02. 2019 10:14

Jak už si určitě někteří mohli všimnout, v současné době nelze vypátrat na Facebooku naši stránku Svět Marvel

Netrvalo dlouho potom, co byla zablokována stránka s podobným zaměřením jako naše a došlo nakonec i na nás. Stránka byla Facebookem zablokována okolo poledních hodin v pondělí. Od té doby máme samozřejmě podané odvolání proti této rychlé akci ze strany FB, a čekáme nyní na jeho vyjádření, eventuélně odblokování stránky.

Zda došlo k zablokování na základě automatických mechanismů facebooku či na základě nějakých nahlášeních nejsme schopni stoprocentně určit.

Na naší práci se ovšem samozřejmě nic nemění ? a novinky vám budeme přinášet i během tohoto nepříznivého období.

Jak už si určitě někteří mohli všimnout, v současné době nelze vypátrat na Facebooku naši stránku **Svět Marvel**... Netrvalo dlouho potom, co byla zablokována stránka s podobným zaměřením jako naše a došlo nakonec i na nás. Stránka byla Facebookem zablokována okolo poledních hodin v pondělí. Od té doby máme samozřejmě podané odvolání proti této //rychlé akci// ze strany FB, a čekáme nyní na jeho vyjádření, eventuélně odblokování stránky. Zda došlo k zablokování na základě automatických mechanismů facebooku či na základě nějakých nahlášeních nejsme schopni stoprocentně určit. Na naší práci se ovšem samozřejmě nic nemění ? a novinky vám budeme přinášet i během tohoto nepříznivého období.

Zapoj se do konverzace

Pro příspívání do fóra se, prosím, přihlaš.

Zpět na O Svět Marvel


Nábor do redakce

Mám zájem!