Náboženská chvilka...

Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 12. 01. 2019 14:46 2

Koho nadpis vyděsil…? 😂 Občas nám v redakčním chatu vznikají různé zajímavosti, no tentokrát jsem se musel kát, tak jsem dal dohromady marvelovský otčenášek… A příjde mi škoda, se s ním nepodělit 😃

„Stane Lee, jenž jsi na nebesích, pozdraven buď Marvel tvůj, příjď camea tvá, buď vůle tvých postav jak v komiksech, tak i ve filmech. Skvělé příběhy dej nám dnes a odpusť nám naše kritiky, jakož i my odpouštíme fanouškům DC. Neuveď nás ve zklamání a zbav nás starostí reality, neboť tvoje jest dílo na věky věků. Excelsior!“

Koho nadpis vyděsil...? 😂 Občas nám v redakčním chatu vznikají různé zajímavosti, no tentokrát jsem se musel kát, tak jsem dal dohromady //marvelovský otčenášek//... A příjde mi škoda, se s ním nepodělit 😃 > "Stane Lee, jenž jsi na nebesích, pozdraven buď Marvel tvůj, příjď camea tvá, buď vůle tvých postav jak v komiksech, tak i ve filmech. Skvělé příběhy dej nám dnes a odpusť nám naše kritiky, jakož i my odpouštíme fanouškům DC. Neuveď nás ve zklamání a zbav nás starostí reality, neboť tvoje jest dílo na věky věků. Excelsior!"

Zapoj se do konverzace

Pro příspívání do fóra se, prosím, přihlaš.