Aktualizace webu 2019

Zpět na O Svět Marvel
Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 11. 01. 2019 19:14

Nový rok je zde a s ním i naše první várka updatů… ?

Verze 2.0.0; All new, all different update (11.1.)

  • Kompletní redesign celého webu. Menší opravy, vychytávky.

Je možné, že se někde občas objeví moucha… Pokud se tak stane, neváhejte nás kontaktovat na FB, nebo se zmínit zde v tomto příspěvku.

Nový rok je zde a s ním i naše první várka updatů... ?

Verze 2.0.0; **All new, all different** update (11.1.)

* Kompletní redesign celého webu. //Menší opravy, vychytávky.// //Je možné, že se někde občas objeví moucha... Pokud se tak stane, neváhejte nás kontaktovat na FB, nebo se zmínit zde v tomto příspěvku.//
Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 31. 01. 2019 16:11

Zas nám přistálo pár novinek ?

Verze 2.1.1; (31.1.)

  • Dodělávání redesignu – Byly zde nějaké stránky jako eshop, či přihlašovací a chybové stránky, co nebyly kompletně doladěny.

Eshop

  • Krom doladění redesignu je teď také více mobile-friendly, kdy možnosti filtrování produktů jsou sbaleny, aby nepřekáželi.

Profily

  • Objevil se bug pro uživatele bez profilu, kteří k němu pak nemohli přistoupit… Stejně jako blbnulo vytváření a editace. Problem solved :)
  • Hodnocení filmů se řadí tak, jak má.

Hlavní stránka

  • Tentokrát už vám na hlavní stránce nic neuteče, najdete zde poslední novinky z filmů, seriálů, komiksů i her, stejně jako krom posledních témat také najdete poslední recenze.
Zas nám přistálo pár novinek ?

Verze 2.1.1; (31.1.)

* Dodělávání redesignu - Byly zde nějaké stránky jako eshop, či přihlašovací a chybové stránky, co nebyly kompletně doladěny. **Eshop** * Krom doladění redesignu je teď také více //mobile-friendly//, kdy možnosti filtrování produktů jsou sbaleny, aby nepřekáželi. **Profily** * Objevil se bug pro uživatele bez profilu, kteří k němu pak nemohli přistoupit... Stejně jako blbnulo vytváření a editace. **Problem solved :)** * Hodnocení filmů se řadí tak, jak má. **Hlavní stránka** * Tentokrát už vám na hlavní stránce nic neuteče, najdete zde poslední novinky z filmů, seriálů, komiksů i her, stejně jako krom posledních témat také najdete poslední recenze.

Zapoj se do konverzace

Pro příspívání do fóra se, prosím, přihlaš.

Zpět na O Svět Marvel


Nábor do redakce

Mám zájem!