Marvel Future Fight

Lukáš Sitko
Uživatel

3 příspěvky

Napsáno 17. 12. 2018 23:03 1

Čau všichni :)

Hrajete někdo tuhle mobilní gamesu? Pokud se nás nasbírá dost mohli bychom založit alianci “Svět Marvel” pokud redaktoři dovolí :) Za mně je to asi to nejlepší co se dá teď ve spojitosti s Marvelem hrát (když vynechám Spideyho na PS4, i z důvodu, že je to hra za jednoho hrdinu). Hrozná škoda, že zrušili Marvel Heroes co byli na Steamu a doufám, že se co nejdříve objeví nějaké info o nové RPG hře Square Enix :)

Čau všichni :) Hrajete někdo tuhle mobilní gamesu? Pokud se nás nasbírá dost mohli bychom založit alianci “Svět Marvel” pokud redaktoři dovolí :) Za mně je to asi to nejlepší co se dá teď ve spojitosti s Marvelem hrát (když vynechám Spideyho na PS4, i z důvodu, že je to hra za jednoho hrdinu). Hrozná škoda, že zrušili Marvel Heroes co byli na Steamu a doufám, že se co nejdříve objeví nějaké info o nové RPG hře Square Enix :)
Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 17. 12. 2018 23:10

Myslím, že s názvem nebude nikterak obrovský problém… :D

– Napsal Lukáš Sitko, 17. 12. 2018 23:03

nejdříve objeví nějaké info o nové RPG hře Square Enix :)

Bohužel se obávám, že The Avengers Project je mrtvej… Slíbili info tenhle rok… A už promarnili všechny velké příležitosti… :(
Myslím, že s názvem nebude nikterak obrovský problém... :D

- Napsal Lukáš Sitko, 17. 12. 2018 23:03

nejdříve objeví nějaké info o nové RPG hře Square Enix :)

Bohužel se obávám, že **The Avengers Project** je mrtvej... Slíbili info tenhle rok... A už promarnili všechny velké příležitosti... :(
Eobard Thawne
Eobard Thawne
Uživatel

2 příspěvky

Napsáno 18. 12. 2018 00:10

nechce se mi nějak věřit že by to SE zazdil bez toho aniž by něco řekl..:/ každopádně pokud ten projekt umřel tak to je víc než smutná zpráva, celkem hodně sem se těšil co nám nadělej, přeci jen série Batman byla velkej own a letošní Spider man byl naprosto skvělej, plus nová zpráva že bude další batman, taky velice super, tak to teď to chce aspoň iron mana ještě nebo ne?:D

nechce se mi nějak věřit že by to SE zazdil bez toho aniž by něco řekl..:/ každopádně pokud ten projekt umřel tak to je víc než smutná zpráva, celkem hodně sem se těšil co nám nadělej, přeci jen série Batman byla velkej own a letošní Spider man byl naprosto skvělej, plus nová zpráva že bude další batman, taky velice super, tak to teď to chce aspoň iron mana ještě nebo ne?:D
Zechy
Zechy
Administrátor

11 příspěvků

Napsáno 18. 12. 2018 13:14, upraveno 18. 12. 2018 13:14

– Napsal Eobard Thawne, 18. 12. 2018 00:10

tak to teď to chce aspoň iron mana ještě nebo ne?:D

Tak k tomu by se mohl přihlásit Insomniac, mají prý smlouvu na vícero děl… Udělat ho třeba open world, jak je Spidey… Člověk by si lítal po světě na mise… :D

- Napsal Eobard Thawne, 18. 12. 2018 00:10

tak to teď to chce aspoň iron mana ještě nebo ne?:D

Tak k tomu by se mohl přihlásit **Insomniac**, mají prý smlouvu na vícero děl... Udělat ho třeba open world, jak je Spidey... Člověk by si lítal po světě na mise... :D

Zapoj se do konverzace

Pro příspívání do fóra se, prosím, přihlaš.