Nejnovější články

Agents of S.H.I.E.L.D., pátá série: Cestování časem
Agents of S.H.I.E.L.D., pátá série: Cestování časem
Seriály
Jaká byla pátá série? Co všechno tým potkalo? S jakými ztrátami se bude muset vyrovnat?
Dee's Collector's World #8: Winter Soldier-1/6
70 % Dee's Collector's World #8: Winter Soldier-1/6
Recenze
Dočkali jsme se v Civil War konečného nahlédnutí do ztrápené a tajemstvím opředené duše Buckyho Barnese? Je druhá verze figurky Winter Soldier od Hot Toys nejslabší nebo nejlepší z doposud vydaných?

Více novinek


PILSCO

Líbí se Vám

Nejčtenější
Black Panther 2 – Bude se hlavní role přeobsazovat?
Black Panther 2 – Bude se hlavní role přeobsazovat?

Je tomu již téměř půl roku, co zemřel Chadwick Boseman, představitel T’Chally alias Black Panthera. Od té doby ohledně budoucnosti filmového Black Panthera padají samé otázky. My vám nyní přinášíme odpovědi na některé z nich.

Nejoblíbenější
Marvelovská minisérie Moon Knight obsadila hlavního záporáka
Marvelovská minisérie Moon Knight obsadila hlavního záporáka

Konečně jsme se dozvěděli, kdo si zahraje hlavního záporáka v nové marvelovské minisérii Moon Knight.

Recenze

Zobrazit recenze

Témata

Zobrazit témata


Databáze

Vaše hodnocení

100 % 1. Legion

Jako teenager David Haller trpěl duševní poruchou. Byla mu diagnostikována schizofrenie, a proto byl léta držen v psychiatrické léčebně. Potom, co se dostane do styku s ostatními pacienty, uvažuje nad možností, že hlasy, které slyší, a vize, které vidí, by mohly být skutečné.

95 % 2. The Punisher

Spin-off netflixáckého dramatu Daredevil nám představí marváleckou legendu, vojenského veterána Franka Castla, kterého po zavraždění milované dcerky a manželky živí nenávist a chuť zabít každého, kdo se mu postaví do cesty. A je mu vážně jedno jakou masku má přes obličej nebo jakou nadpřirozenou silou vládne. Po ulicích Ďábelské kuchyně se Frank Castl prohání s tváří Jona Bernthala. (ČSFD)

90 % 3. The Gifted

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

Reklama

PILSCO