Nejnovější články

The Mutants – Nový film o X-Menech?
The Mutants – Nový film o X-Menech?
Filmy
Od chvíle, kdy se Marvel Studios vrátila do rukou práva na X-Meny a Fantastickou čtyřku, fanoušci netrpělivě vyčkávají, kdy se s příslušníky těchto superhrdinských týmů budou moci setkat.
Budoucnost Toma Hollanda v MCU
Budoucnost Toma Hollanda v MCU
Filmy
Po dotočení třetího dílu Spider-Mana s podtitulem No Way Home končí herci Tomu Hollandovi kontrakt se studii Disney a Sony Pictures. Jak to vypadá s jeho budoucností v MCU?

Více novinek


PILSCO

Líbí se Vám

Nejčtenější
WandaVision končí – Kdy můžeme čekat další seriály?
WandaVision končí – Kdy můžeme čekat další seriály?

Těžko se tomu věří, ale už v pátek bude odvysílána poslední epizoda seriálu WandaVision. Pojďme si tedy zrekapitulovat, kdy můžeme očekávat další MCU série…

Nejoblíbenější
Nový představitel Wolverina
Nový představitel Wolverina

Poté, co se X-Meni vrátili zpět do Marvel Studios, se řeší nejen jejich zapojení do MCU, ale také obsazení všech známých postav. Největším klenotem je samozřejmě Wolverine, jehož nezapomenutelně ztvárnil Hugh Jackman.

Recenze

Zobrazit recenze

Témata

Zobrazit témata


Databáze

Vaše hodnocení

100 % 1. Black Widow

Film je ve fázi přípravy. Podrobnosti přineseme...

98 % 2. Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.(Falcon)

94.29 % 3. Thor: Ragnarok

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi.(Falcon)

Reklama

PILSCO