Nejnovější články

V kůži Kevina Feigeho – Jak by vypadala naše Sinister Six v MCU? (II. část)
V kůži Kevina Feigeho – Jak by vypadala naše Sinister Six v MCU? (II. část)
Filmy
Pokračujeme v hledání představitelů naší Sinister 6. Kdo ztvární Doctora Octopuse? Jaké vzezření bude mít Lizard či Rhino? Objeví se i Alistair Smythe či Sandman? A koho dalšího bychom mohli alespoň zahlédnout v připravovaném filmu Spider-Man 3 (2021).
Thor 2: Válka říší se blíží
60 % Thor 2: Válka říší se blíží
Recenze
Slíbená recenze na druhého Thora s podtitulem Válka říší se blíží je tu. A že se blíží opravdu šnečím tempem!

Více novinek


PILSCO

Líbí se Vám

Nejčtenější
V kůži Kevina Feigeho – Jak by vypadala naše Sinister Six v MCU? (I. část)
V kůži Kevina Feigeho – Jak by vypadala naše Sinister Six v MCU? (I. část)

Seriál článků V kůži Kevina Feigeho je zpátky a v plné parádě! Tentokrát se budu věnovat Sinister Six a jiným odnožím tohoto záporáckého týmu. Koho jsme již mohli vidět v MCU? Jaké složení Sinister 6 bychom si přáli my? A koho bychom obsadili do filmu?

Nejoblíbenější
Návrat postav z Netflixu
Návrat postav z Netflixu

Od doby, kdy Netflix přestal vytvářet seriály založené na postavách Marvelu, si fanoušci pokládají jednu otázku – Kdy je uvidíme v MCU?

Recenze

Zobrazit recenze

Témata

Zobrazit témata


Databáze

Vaše hodnocení

100 % 1. Black Widow

Film je ve fázi přípravy. Podrobnosti přineseme...

97.5 % 2. Captain America: The Winter Soldier

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními…

97.5 % 3. Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.(Falcon)

Reklama

PILSCO