Nejnovější články

Venom 2 - Crossover Maximum Carnage naživo!?
Venom 2 - Crossover Maximum Carnage naživo!?
Filmy
Indicie se kupí a my se ptáme. Chystá Sony zpracování slavné devadesátkové sé­rie?
Red Guardian a Black Widow
Red Guardian a Black Widow
Komiksy
Stejně jako USA má Kapitána Ameriku, tak měl Sovětský svaz, potažmo Ruská federace, hrdinu jménem Red Guardian (Rudý strážce). A stejně jako u amerického protipólu, i zde jich existovalo víc.

Více novinek


Nábor do redakce

Mám zájem!

Líbí se Vám

Nejčtenější
Deadpool 3 - Dočkáme se vůbec někdy?
Deadpool 3 - Dočkáme se vůbec někdy?

Scénaristi Deadpoola zrovna promují pokračování úspěšné zombie komedie, ale to jim nebrání se vyjadřovat i k jiným, pro nás bližším tématům.

Nejoblíbenější
Kterak Tom Holland půl Hollywoodu obvolal a vrátil Spideyho do MCU
Kterak Tom Holland půl Hollywoodu obvolal a vrátil Spideyho do MCU

Určitě jste slyšeli mnoho příběhů o tom, jak Disney a Sony dlouho soupeřili o každý cent tržeb až nakonec našli společnou řeč. Ale my vám povíme novinku ze všech nejnovější a asi nejpravdivější. Pohodlně se usaďte a zaposlouchejte se do mého vyprávění.

Recenze

Zobrazit recenze

Témata

Zobrazit témata


Databáze

Vaše hodnocení

97.5 % 1. Captain America: The Winter Soldier

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními…

97.5 % 2. Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.(Falcon)

95 % 3. The Avengers

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.(oficiální text distributora)

Reklama

Nábor do redakce

Mám zájem!