Nejnovější články

Sériový vrah v MCU - Bude Gorr The Godbutcher v Thor: Love and Thunder?
Sériový vrah v MCU - Bude Gorr The Godbutcher v Thor: Love and Thunder?
Filmy
Podle různých na sobě nezávislých zdrojů bychom se v nadcházejícím Thorovi měli dočkat rovnou tří záporáků. Spekuluje se o Mangogovi, Enchantress a Gorrovi s přízviskem Godbutcher. Posledního ze jmenovaných vám představíme v tomto článku.
Devadesátkoví X-Meni a Spider-Man součástí Disney+
Devadesátkoví X-Meni a Spider-Man součástí Disney+
Seriály
Jeden by si řekl, že do spuštění téhle streamovací služby už moc překvapení nedostaneme. A přesně to se nestalo.

Více novinek


Nábor do redakce

Mám zájem!

Líbí se Vám

Nejčtenější
Young Avengers znovu na scéně!
Young Avengers znovu na scéně!

Překonat původní tým dá opravdu zabrat, ale jednou to bude muset někdo zkusit, protože tak to prostě chodí. Naštěstí je z čeho vybírat.

Nejoblíbenější
Comic Con San Diego 2019 - Oficiální Fáze 4
Comic Con San Diego 2019 - Oficiální Fáze 4

A je to za námi! Panel MCU skončil a my jsme zase o něco chytřejší. Co si na nás tvůrci nachystali za překvapení? Pojďme si to všechno postupně shrnout.

Recenze

Zobrazit recenze

Témata

Zobrazit témata


Databáze

Vaše hodnocení

97.5 % 1. Captain America: The Winter Soldier

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními…

97.14 % 2. Avengers: Infinity War

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.(Falcon)

95 % 3. The Avengers

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě.(oficiální text distributora)

Reklama

Nábor do redakce

Mám zájem!