Novinky

Nejčtenější
Trnitá cesta filmových práv
Trnitá cesta filmových práv

Včerejším dnem Disney získal filmová studia Foxu, a Marvel tak zpět práva na své postavy, které kdysi prodal. Pojďme se podívat do časů minulých, a koukněme na to, proč a komu tehdy Marvel práva na postavy prodával.

Nejoblíbenější
James Gunn se vrací ke Guardians of the Galaxy
James Gunn se vrací ke Guardians of the Galaxy

Režisér James Gunn si v nedávné době odseděl několik schůzek s představitelem Walt Disney Pictures, Alanem Hornem. Záměr těchto sezení byl jednoznačný: režisér, jenž byl loni z minuty na minutu vyhozen, se nyní vrací do sedla.

Témata

Grandmaster (Film)
Grandmaster (Film)

On je ten pravý, první ztracený a nalezený. Stvořitel Sakaaru a otec soutěže šampionů. Ano, správně, řeč je o Grandmasterovi a přesně toho si dnes probereme při evil neděli.

Morbius
Morbius

O chystaném filmu s Jaredem Letem v hlavní roli jsme vás už informovali. Teď se pojďme podívat, co nám o Morbiusovi říká komiksový kánon.

Recenze

Captain Marvel: Feministický výkřik a film „na objednávku“? Ne!
75 %
Captain Marvel: Feministický výkřik a film „na objednávku“? Ne!

Film, který ještě před svým uvedením do kin vzbudil největší kontroverzi z celého MCU, konečně dorazil. A co k němu dodat? Žádná očekávaná hrůza se nekonala, ba naopak. Více se dozvíte v recenzi…

Ms. Marvel cílí hlavně na mladší čtenářky, ale je to problém?
60 %
Ms. Marvel cílí hlavně na mladší čtenářky, ale je to problém?

Poměrně novým přírůstkem do rozrůstající se české rodiny komiksů od Marvelu je Ms. Marvel. Carol Denvers ale v hlavní roli rozhodně nečekejte. Už na první pohled je totiž patrné, že tady hraje prim mladá muslimka Kamala Khan.

Databáze

Vaše hodnocení

1. X-Men: Dark Phoenix

100 %

(Bude přidáno)

X-Men: Dark Phoenix

2. Spider-Man: Paralelní světy

Spider-Man: Paralelní světy
100 %

Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z…

3. Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier
97.5 %

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k…