Spider-man prozradil J.J.J.ovi svou identitu

Jeden z nejstarších nepřátel Spider-Mana, který oblíbeného pavoučího superhrdinu nikdy nemohl vystát, nyní ví, že se pod jeho maskou schovává Peter Parker.

Stalo se tak v sérii Peter Parker: The Spectacular Spider-Man č. 6. Novinář Jameson se se Spider-Manem dohodl, že mu předá cenné informace výměnou za krátký rozhovor. Během toho se mnohokrát pohádali a vyříkali si různé své dlouholeté neshody.

Za ta léta došlo k mnoha událostem, které jejich vztah ovlivnily. J. Jonah Jameson nemohl nového pavoučího superhrdinu ani „cítit“ téměř od začátku. Později se ukázalo, že jedním z důvodů je skutečnost, že J. J. J. obecně nenávidí lidi v maskách, protože byl v mládí spolu se svou přítelkyní přepadnut zločincem v masce. Spider-Man mu navíc zášť s chutí vracel, a mnohokrát ho veřejně znemožnil.

Jameson vymýšlel mnoho způsobů, jak se Spider-Mana zbavit. Dokonce se zapletl i se superpadouchy. Kvůli Jamesonovým plánům na zastavení Spider-Mana získal například Scorpion svoje nebezpečné schopnosti. Se svou osobní válkou proti Spider-Manovi nepřestal ani ve chvíli, kdy se stal starostou New Yorku.

Nyní však Jameson není starostou a nepracuje ani pro žádné velké noviny. Píše si doma nenávistný blog, který nikdo nečte. Navíc mu zemřela manželka, dcera a nedávno i otec. Jamesonův táta byl jednu dobu ženatý s May, tetičkou Petera Parkera, a tak jsou Spider-Man a J. Jonah Jameson dokonce příbuzní.

Obzvláště to asi Spider-Mana ovlivnilo v tom, že se rozhodl Jamesonovi ukázat, že i přes jejich barvitou historii mu na něm záleží. Svěřil mu proto své velké tajemství. Uvidíme, jak s tou informací věčně nerudný J. J. J. naloží.

Comments (0)

Ninjer