Thor vs Hulk – Kdo se stane vesmírným šampiónem?

Za chvíli se v kinech střetne asgardský bůh hromu Thor a zelené monstrum Hulk. V komikse už ale čekat nevydrželi, a tak si můžeme přečíst novou minisérii, v níž se bude tato nesourodá dvojka střídavě hádat a spolupracovat.

Vše začne, když Thor a Hulk odrazí mimozemský útok na naši planetu. Už během tohoto boje se začne projevovat jejich soupeřivost. Mimozemšťané totiž na naši planetu posílají meteory a Thor s Hulkem soutěží v tom, kdo jich zničí víc. Poté jsou však oba teleportováni k vesmírné entitě, která sama sebe nazývá Promoter - Největší mistryně marketingu.

„Promotérka“ je posílá do různých koutů vesmíru, aby nalézali všemožné artefakty a bojovali s obávanými monstry. Hulkovi ani Thorovi se to moc nelíbí, ale nemají na výběr. Navíc… jen jeden z nich může v této šílené soutěži zvítězit a sesadit z trůnu stávajícího Šampióna vesmíru. To vše za předpokladu, že někdo z nich přežije.

Samozřejmě není náhodou, že Marvel vydává minisérii Thor vs. Hulk: Champions of the Universe od scenáristy Jeremy Whitleyho a kreslíře Simone Buonfantina právě teď, před premiérou filmu Thor: Ragnarok. Důležité však je, že se jedná o zábavný komiks s příjemnou kresbou. Pokud tedy máte rádi oddechovou superhrdinskou akci, neváhejte si sérii přečíst.

 

Comments (0)

Ninjer