Hlavní záporák z The Gifted má svého představitele

Premiéra nového x-menovského seriálu The Gifted se nám blíží a konečně se i dozvídáme, kdo ztvární hlavního padoucha Rodericka Campbella. Tvář mu nedá nikdo jiný než Garret Dillahunt (Vychovávat Hope, Terminátor: Příběh Sáry Connorové).
.
Pro ty, kteří nevědí, o koho jde, když se řekne Dr. Roderick „Rory“ Campbell – pro účely seriálu se bude jednat o takřka fanatického lovce mutantů, pracujícího pro organizaci Sentinel Service. Tvůrci o něm hovoří jako o „náruživém a strach nahánějícím profesionálovi, který má na starosti ne zrovna morálně korektní misi.“ To se v zásadě shoduje s jeho podobou v komisu coby psychologa a přítele Moiry McTaggartové. Nabízí se jen otázka, jestli seriálový Rory zůstane Rorym nebo se objeví rovnou jako Ahab, do něhož byl "transformován". Druhá možnost se v rámci příběhu zdá pravděpodobnější („lovecká“ skupina the Hounds, odchyt mutantů a jejich umisťování do internačních táborů) – navíc by zde Garret zúročil své zkušenosti z Terminátora, vzhledem k faktu, že „nový Roderick“ je kyborg. 

Očekává se tedy, že se dočkáme poměrně důsledného dodržení komiksové předlohy a to možná včetně jednotky the Hounds, jejímž cílem by měla být ústřední rodina na útěku.
V hlavních rolích v The Gifted vedle Garreta uvidíme Stephena Moyera, Amy Acker, Natalie Alyn Lind, Percyho Hynese Whitea a dále Emmu Dumont (Polaris), Blaira Redforda (Thunderbird), Seana Tealea (Eclipse) a Jamie Chung (Blink).

Comments (0)