Punisher láká temným promem

Fanoušci seriálu The Punisher by si už zasloužili, aby tvůrci vnesli do spin-offu plného osudů bývalého vojáka Franka Castlea (John Bernthal) trochu světla. To se teď… úplně nestalo, ale díky nejnovějšímu minipromu zase víme o téhle chystané pecce od Neflixu o ždibíček víc.

Třeba to, že Frank nejspíš někoho pořádně naštval, což se projevilo vysláním týmu SWATovského kalibru, který ve videu bez zvuku freneticky prohledává jakousi budovu. Kdo tedy po Castleovi jde? Dotyčným by mohl být Billy Russo aka Jigsaw, Punisherův arcinepřítel z komiksů, a jeho vojenská korporace Anvil.

Kamery jedou na noční vidění a přepínají mezi úhly z pozice první a třetí osoby. Nízká kvalita obrazu mu paradoxně přidává na realističnosti. Všechno vypadá znepokojivě skutečně, jako by se to mohlo odehrát i u vás ve firmě po zavíračce. Post na Instagramu, přes který si můžete krátké video pustit, nabízí ještě třešinku na dortu, popisek “Vše nakonec vyjde najevo”, doslova “na světlo”. Tým, který se za Punisherem skrývá, si tedy nejspíš ještě chvíli pojede svou politiku maximálního utajení.

To už ale - díky bohu - nemůže trvat dlouho! Fanoušci jsou nažhavení a na říjnovém Comic Conu by Netflix mohl konečně vyrukovat s datem premiéry, které je směřováno někdy na konec tohoto roku. Na druhou stranu můžeme být za dosavadní tajnosti o to raději, protože za pár měsíců tak dostaneme plnou nálož bez škodlivých spoilerů.

 

Něco jsme se o zápletce přece jen dozvěděli: 

1. Seriálová stopáž umožní Franku Castleovi předvést nám plnohodnotnou proměnu z bývalého vojáka na úderného strážce pořádku. 

2. S podobnou silou nám seriál pomocí flashbacků dá pocítit i tragické události ve Frankově životě. 

3. Celá show se nese v militaristickém duchu, což se projevuje i na názvech epizod, které byly před nějakou dobou zveřejněny prostřednictvím, ehm, morseovky: Studená ocel, Střelec, Dva mrtví muži… 

4. Po analýze teaseru máme potvrzenou vizáž jednoho z důležitých záporáků - je jím jednooký zkorupovanec William Rawlins (Paul Schulze), který v komiksech maká pro CIA i mafii. 

5. Prosákla i identita Castleova spojence Micra (Ebon Moss-Bachrach), který se objevil na jedné z fotek.

The Punisher je po Daredevilovi další jedinečnou příležitostí, jak se s Frankem Castlem na obrazovce potkat, vzhledem k jeho absenci v The Defenders, další netflixovky, která se může pyšnit skoro kompletním výčtem “pouličních” postav z dílny Marvelu.

Stejné záběry jako v promu můžete také zahlédnout na jedné z obrazovek ve videu, které pro změnu najdete na facebookovém profilu filmu s popiskem “Jde se na lov”. The Punisher nás prostě bude napínat až do konce. 

 

Na video se můžete podívat na následujícím odkazu: https://www.instagram.com/p/BY3pKIdnArB/?taken-by=thepunisher

Dawnie

 

Comments (0)